<-- Rejestracja tylko dla sędziów.

Kolegów Sędziów OZPN Nowy Sącz

strona oficjalna

Member Area
SKANDAL?
czwartek, 01 grudnia 2016 12:31

Napływają do nas niepokojące informacje od Kolegów Sędziów. Jedna z nich jest warta przytoczenia i omówienia. Czyżby zanosiło się na skandal?

Konrad Kolak zarzuca Andrzejowi Brzezińskiemu, iż strona ksozpn.pl jest jego prywatną stroną. Otóż jest to wierutna bzdura, gdyż ta domena jest własnością Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Sędziów Piłkarskich.


Natomiast światło dzienne ujrzała informacja kto jest właścicielem domeny internetowej nowej strony Komisji Sędziowskiej Nowy Sącz. Otóż, jej właścicielem jest… Konrad Kolak. A dokładniej jest ona zarejestrowana na jego jednoosobową działalność gospodarczą.

I tutaj nasuwają się naturalne pytania:

Dlaczego domena nie została zarejestrowana na OZPN?

Czy przełożeni mianowanego na szefa sądeckich sędziów wiedzą, kto jest właścicielem domeny?

Sprawa wydaje się tym bardziej ciekawa, że działalność gospodarcza Konrada Kolaka jest związana z… działalnością portali internetowych. Takich informacji dowiadujemy się z ministerialnej strony Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W ramach działalności gospodarczej Konrada wpisany jest numer PKD 63.12.Z a więc „Działalność portali internetowych”.

Kto zapłacił za stworzenie nowej strony internetowej Komisji Sędziowskiej, która jest prywatną stroną Konrada Kolaka?


Przy tej wątpliwej moralnie sytuacji na usta same cisną się pytania:

Kto i jakie koszty będzie ponosił z funkcjonowaniem tej domeny? Czy Komisja Sędziowska czy też działalność gospodarcza Konrada Kolaka?

Podstawową działalnością firmy Konrada wg CEIDG jest "Działalność portali internetowych" więc jakie przychody zamierza osiągać Konrad Kolak ze strony Komisji Sędziowskiej?

Czemu w czasie gdy Konrad Kolak posiadał uprawnienia administratora strony ksozpn.pl pojawiały się błędy w jej funkcjonowaniu i krytykował jej funkcjonowanie? Co ciekawe, po cofnięciu mu uprawnień administratora strona ksozpn.pl działa bez zarzutów. Zbieg okoliczności?

Zbulwersowani sędziowie zgłosili nam ten problem, gdzie wobec takiej sprawy nie można przejść do porządku dziennego. Czy zatem w Komisji Sędziowskiej Nowy Sącz panują podwójne standardy? Czy „my” (czytaj rządzący) mogą wszystko a „oni” (czytaj pozostali sędziowie) mają być na każdym kroku upokarzani?

Okazuje się, że Konrad Kolak próbował pouczać inne osoby o prowadzonych przez nie „prywatnych stronach sędziowskich” co jest oczywistym kłamstwem, gdyż domena ksozpn.pl należy nie do prywatnej osoby lecz do Stowarzyszenia. Gdy tym czasem sam rejestruje domenę Komisji Sędziowskiej na siebie. Czy to jest jego prywatna strona?

W związku z mnóstwem sygnałów, które otrzymujemy różnymi kanałami a dotyczącymi rozmaitych spraw, ciekawostek, sugestii i nieprawidłowości, postanowiliśmy utworzyć specjalnego maila na którego możecie przesyłać te tematy, które Was szczególnie dotykają. Gwarantujemy anonimowość.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Konto


<-- Rejestracja tylko dla sędziów.